Mega İspanya


Adres:
Çağlayan Mah. Fener Cad. 2007 Sok. No.9/10 ANTALYA
Tunalı Hilmi Cad. No:73/6 Çankaya/ANKARA

Telefon:

0 (242) 324 16 03
0 (312) 468 68 62

Email:
info@sayantalia.com

Mega İspanya

Bilbao – Burgos(1) – Toledo(1) – Sevilla(2)  

Granada – Alicante(1) – Barcelona(2)

TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE…

16 Haziran & 14 Temmuz & 25 Ağustos 2017 Hareket … 7 Gece

İstanbul’dan İstanbul’a..
İzmir’den İzmir’e..
Ankara’dan Ankara’ya..

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!

Avantajlı ekstra geziler A %50 indirimli  : 190 Euro yerine 95 EURO !!!

Madrid Turu (55 Euro) + Cordoba Turu (55 Euro ) +

Valencia Turu (45 Euro) +Barcelona ve Yerel Mahaller Gece Turu (35 Euro) = 190 Euro

  1. Gün İSTANBUL – BILBAO – BURGOS

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat ’da hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK  1315 sefer sayılı uçuş ile saat 08:45’te Bilbao’ya hareket. Yerel saat ile 12:00’da Bilbao’ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Bilbao şehir turu. Bu turumuzda görülecek yerler arasında Plaza Nueva, Katedral, Güzel Sanatlar Müzesi, Guggenheim Müzesi ve Belediye Sarayı yer almaktadır.Tur sonrası akşam yemeği için serbest zaman , Akşam yemeği sonrası Burgos’a hareket ve varışımıza istinaden otelimize transfer ve geceleme otelimizde. 

  1. Gün BURGOS  – TOLEDO

Sabah kahvaltısı sonrası Burgos şehir turu Castilla-Leon Krallığı’nın 5 y.y. boyunca başkenti olmuş Burgos şehir turunda Unesco Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Burgos Katedrali, Las Huelgas Manastırı ve Plaza del Mercado görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası Toledo’ya transfer . Arzu eden misafirlerimizle yol üzerinde düzenlenecek olan Madrid turuna (55 Euro) katılma imkanı. Madrid şehir turu Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır.Tur sonrası Toledo’ya hareket varışımıza istinaden otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

  1. Gün TOLEDO – SEVILLA

Sabah kahvaltısı sonrası panoramik Toledo şehir turu. M.Ö. 590 yılında Yahudiler tarafından kurulup, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde yaşadığı, tarihi ve turistik anlamda İspanya’ nın en önemli şehirlerinin başında gelen Toledo, şövalyeler şehri olarak bilinir. İber yarımadasının en büyük nehri olan Tako şehrin içinden geçmektedir. Uzun süre İspanya Krallığının başkenti olmuştur. Dünya’ nın en büyük Ortaçağ şehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dâhil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Donkişotun yazarı Servantes bu şehirde doğmuştur. San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Sevilla’ya transfer. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimizle extra düzenlenecek olan Cordoba turu (55 Euro). Roma İmparatorluğu döneminde kurulan, 10. YY da İslam devleti himayesinde Avrupa'nın en büyük şehri olan Cordoba' yı keşfediyoruz. Burada görülecek yerler arasında Alcazar De Los Reyes Cristianos, Roma köprüsü yer almaktadır. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Kurtuba Camii-Mezquita turu(dahil). Tur sonrası  Sonrasında Granada 'ya varış ve ardından panoramik şehir turu, tarihi Endülüs/Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla ve  Belediye Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Sevilla’ya hareket ve varışımıza istinaden Sevilla panoramik şehir turu, Göreceğimiz yerler arasında, İspanya Meydanı, Altın Kule, Paula Rahibeler Manastırı, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı ile Santa Cruz Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

  1. Gün SEVILLA

Sabah kahvaltısı sonrası Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek  Endülüs Beyaz Köyler (Pueblos Blancos) turuna katılma imkanı (65 Euro) Jerez De La Frontera; Atları ve Flamenco müzikleriyle ünlü bu şehirde tarihin kokusunu içinize çekeceksiniz. Aynı zamanda dünya çapında beğeni toplayan tadımlık turların merkezi olan bu yeri görmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Arcos De La Frontera; Roma döneminde kurulmuş ve Kurtuba halifeliği döneminde Mağribi kalesine dönüştürülmüştür, labirent sokakları ile tipik beyaz Endülüs kasabasıdır. Görülecek yerler arasında Iglesia de Santa Maria de la Asuncion, Iglesia de San Pedro bulunmaktadır. Ronda; Emevilerin yarım adadan çekilirken İspanyollara en son teslim ettikleri kale olma özelliği taşımaktadır bu nedenle hem İslam hem de Hristiyan dinlerinin etkisi altında kalmış, silinmeyen izlerle bezenmiş olarak göze çarpıyor. Kireç taşından dik bir yarığın iki tarafında büyük bir kayalığın üzerinde kurulmuş ve dünyanın en eski boğa güreşi arenasının bulunduğu tipik beyaz Endülüs köyüdür. Görülecek yerler arasında Casa Del Rey Moro, Palacio Mondragon, Puento Nuevo yer almaktadır. Turumuzun sonunda Sevilla'ya dönüş ve otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile akşam ekstra düzenlenecek Flamenco turu(55 Euro) . Geceleme otelinizde.

  1. Gün SEVILLA – GRANADA – ALICANTE

Sabah kahvaltısının ardından Granada’ya hareket. Granada 'ya varış ve ardından panoramik şehir turu, tarihi Endülüs/Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla ve  Belediye Meydanı görülecek yerler arasındadır. dileyen misafirlerimiz ile ekstra  düzenlenecek Al Hambra Sarayı turu (65 Euro) Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan saray görülecektir (Harem girişi hariç). Ardından Yunan, Romalı, Arap ve Hristiyan kolonilerinin zengin tarihine sahip, İspanya’nın en eski ve önemli liman şehirlerinden olan Alicante’ ye variş ve panoramik şehir turu. Arkeoloji müzesi, Santa Barbara kalesi, Merkez Pazar, Luceros, Maisonnave görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelinizde.

  1. Gün ALICANTE – BARCELONA

Sabah kahvaltısı sonrası Barcelona’ya hareket . yol üstünde ekstra düzenlenecek olan Valencia turuna katılma imkanı (35 Euro)Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, 15. Y.Y. da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunmaktadır. Tur sonrası Barcelona’ya hareket. Varışımızın ardından Barcelona panoramik şehir turu. Turumuzda Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, Plaza De Espana görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Barcelona’ya transfer ve varışımıza istinaden otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Barcelona ve lokal  mahalleler gece turu (35 euro). Barcelona hakkında turistik çok şey duydunuz ama ünlü yönetmen Inarritu ve Woody Allen'in filmlerine konu olan yerel sokakları ve hayatı tanımanızı sağlayacak bu özel turumuzu kaçırmamanızı öneririz. Görülecek yerler arasında Paral-el mahalle,  El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz tur esnasında belirlenecek serbest zaman içinde Tapas restoranlarıyla ünlü El Born bölgesinde unutulmaz tatlar deneyimleyebilirler. Geceleme otelimizde.

  1. Gün BARCELONA  

Sabah kahvaltısı sonrası dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Gerona & Figueras & Dali Müzesi turuna (65 Euro)katılma imkanı. turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelimize transfer geceleme otelimizde.

  1. Gün BARCELONA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası  odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri ardından extra düzenlenecek olan Barcelona İkonları turuna

(55 Euro) katılma imkanı. İlk durağımız UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Barcelona’nın yetiştirdiği ve Art Nouveau (Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemli öncülerinden kabul edilen ünlü Katalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Park Güell. Park aynı zamanda ‘Viki Christina Barcelona’ filmine de sahne olan mekanlardan birisi. Ardından 1929 Barcelona Uluslararası Fuarı için inşaa edilen ve ziyaretçilerine tüm İspanya’ya ait 117 farklı ve eşsiz mimari yapı ile adeta mini bir İspanya turu sunan İspanyol Köyü yani Poble Espanyol. Köyde ayrıca şehrin en önemli cam sanatları, butik çikolata, şarap ve el işi deri atölyelerini de keşfetme şansımız olacak. Daha sonra şehrin arka sokaklarında kaybolma vakti! Turumuzun yürüyüş etabına geçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Barcelona’da bulunan ve İspanya’daki Girona ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi kabul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanıbaşında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak Font de Canaletes çeşmesi turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler. Tur sonrası özel otobüsümüz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları TK 1856 sefer sayılı uçuş ile saat 18.55’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 3* Oteller

(Uzak)

Flash Promosyon!!!-İstanbul Hareket  

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

16 Haziran 2017

499 Euro

210 Euro

449 Euro

150 Euro

14 Temmuz 2017

599 Euro

210 Euro

549 Euro

150 Euro

25 Ağustos 2017

699 Euro

210 Euro

649 Euro

150 Euro

 

3* & 4*  Oteller

(Yarı Merkezi)

İstanbul Hareket

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

16 Haziran 2017

749 Euro

350 Euro

649 Euro

150 Euro

14 Temmuz 2017

849 Euro

350 Euro

749 Euro

150 Euro

25 Ağustos 2017

949 Euro

350 Euro

849 Euro

150 Euro

3* Oteller

(Uzak)

Flash Promosyon!!!-Ankara’dan Ankara’ya

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

16 Haziran 2017

599 Euro

210 Euro

549 Euro

150 Euro

14 Temmuz 2017

699 Euro

210 Euro

649 Euro

150 Euro

25 Ağustos 2017

799 Euro

210 Euro

749 Euro

150 Euro

 

3* & 4*  Oteller

(Yarı Merkezi)

Ankara’dan Ankara’ya

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

16 Haziran 2017

849 Euro

350 Euro

749 Euro

150 Euro

14 Temmuz 2017

949 Euro

350 Euro

849 Euro

150 Euro

25 Ağustos 2017

1049 Euro

350 Euro

949 Euro

150 Euro

3* Oteller

(Uzak)

Flash Promosyon!!!-İzmir’den İzmir’e

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

16 Haziran 2017

599 Euro

210 Euro

549 Euro

150 Euro

14 Temmuz 2017

699 Euro

210 Euro

649 Euro

150 Euro

25 Ağustos 2017

799 Euro

210 Euro

749 Euro

150 Euro

 

3* & 4*  Oteller

(Yarı Merkezi)

İzmir’den İzmir’e

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

16 Haziran 2017

849 Euro

350 Euro

749 Euro

150 Euro

14 Temmuz 2017

949 Euro

350 Euro

849 Euro

150 Euro

25 Ağustos 2017

1049 Euro

350 Euro

949 Euro

150 Euro

ANKARA İÇ HAT BAĞLANTI DETAYLARI ;

TK 2105 ESBIST 04:00 05:10

TK 1315 ISTBIO 08:45 12:00

TK 1856 BCNIST 18:55 23:20

TK 2192 ISTESB 02:20 03:40

İZMİR İÇ HAT BAĞLANTI DETAYLARI ;

TK 2305 ADBIST 03:55 05:05

TK 1315 ISTBIO 08:45 12:00

TK 1856 BCNIST 18:55 23:20

TK 2354 ISTADB 01:45 02:55

 

Barcelona

Sevilla

Burgos

Toledo

Alicante

3* Oteller

(Uzak)

3* Les Torres

3* Castelldefels Hotel

vb.

3* Sevilla Via Mairena

3* Catalonia Hİspalis  

vb.

3* Rey Arturo

3* Via Gotica  

vb.

3* Hotel La Bastida

3* Princesa Galiana

vb.

3* Tryp Elche Hotel

3* Campanile Elche

vb.

3* & 4*  Oteller

(Yarı Merkezi)

3* Holiday Inn

4* Novotel Barcelona Cornella

vb.

3* Torre de Los Guzmanes  

4* Mas Camarena

vb.

3* Hotel La Puebla

4* Abba Burgos

vb.

3* Medina De Toledo

4* Sercotel Hotel

vb.

3* Mio Cid

4* NH Alicante

vb.

Avantajlı ekstra geziler B : 495 Euro yerine 390 EURO !!!

Barcelona ve Yerel Mahaller Gece Turu (35 Euro) + Endülüs Beyaz Köyler (65 Euro)

Cordoba Turu (55 Euro ) + Valencia Turu (45 Euro) + Madrid Turu (55 Euro)

Al Hambra Sarayı turu (65 Euro) + Flamenco turu (55 Euro)

Gerona & Figueras & Dali Müzesi (65 Euro) + Barcelona İkonları turuna (55 Euro)  = 495 Euro

(Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir.0-2 yaş ücretsiz olup,02-12 yaş %50 indirimlidir.)

  • 3*-4*-5* şehir merkezi otel , özel rehber ve  araç, ulaşım talepleriniz için sorunuz.
  • 2 ayrı otel kategorisi olan programlarda Rehber çoğunluğun konaklama yaptığı otelde konaklama yapacaktır.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

❧ Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul – Bilbao / Barcelona – İstanbul uçak bileti, ❧ Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli, ❧ Belirtilen kategori otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar, ❧ Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer,

❧ Barcelona - Alicante – Granada – Sevilla – Toledo - Madrid – Bilbao – Burgos  panoramik şehir ❧ Otel vergileri, ❧ Turist şehir vergileri, ❧ Türkçe rehberlik hizmetleri.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

❧ Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro), ❧ Yurt dışı çıkış harcı bedeli, ❧ Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, ❧Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar, ❧ Müze ve ören yerleri girişleri, ❧ İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro) ❧İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (10 Euro )

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acentanız aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentanız tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Fly Express, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Vize;

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Detaylı Bilgi İçin;